Kartal Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Kartal tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Kartal ulaşımı hakkında bilgi veren, Kartal yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Kartal tanıtım sayfası.
 
 
İstanbul'un pek çok noktasından Kartal'a kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Kadıköy'den kalkan dolmuş, minibüs ve otobüsler ile dilerseniz minibüs yolundan, dilerseniz E-5 karayolundan Kartal'a ulaşabilirsiniz. Bostancı sahilden kalkan sarı dolmuşlar ile de Kartal'a ulaşmanız mümkündür. Pendik'ten kalkan minibüs ve otobüsler ile de ilçeye ulaşabilirsiniz. Avrupa yakasından ise Taksim ve Beşiktaş'tan kalkan Pendik otobüslerini kullanarak Kartal'a ulaşabilirsiniz.

Kartal gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Kartal için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Kartal
 
Peki Kartal hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Kartal Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Kartal için bir öneri ekleyin

Ordinaryus Tatilyus - 18 Şubat 2011, Cuma - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Büyükada Otelleri ve otel fiyatlarını incelemek için tıkla. Büyükada tatili seni bekliyor!

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Seyahat Tüyoları